חוה אלברשטיין

עשרות שנים נודעה חוה אלברשטיין כזמרת מבצעת בלבד. Chava Albersteiטובי המשוררים, המלחינים והמעבדים הרעיפו עליה בשמחה רבה את יצירותיהם ביודעם שיזכו לביצוע משובח במיוחד. עיון ברשימת השירים שביצעה חוה מלמד על בחירה קפדנית, טעם אנין וחוש ביקורת מפותח.

קרא עוד...

אהוד בנאי

אחד היוצרים הישראלים החשובים בתפר שבין המאה ehud-banaiה- 20 לבין המאה ה- 21. למרות היותו מושפע ממוסיקת הרוק והבלוז אהוד בנאי הוא יוצר יהודי בכל רמ"ח אבריו ושס"ה גידיו. השפעות המזמורים והפיוטים בבית הכנסת, הספרדי והאשכנזי כאחד,

קרא עוד...

קובי אוז

סופר, משורר ומלחין שהוא תוצר אבולוציוני מובהק של kobi-ozצילום: יפעת יוגבהיצירה האמנותית הישראלית. כל הגוונים והרבדים המאפיינים את החברה הישראלית נוצקו בו בשפע והעמידו לנו אמן בשיעור קומה שהוא אבן דרך במוסיקה הפופולרית בישראל.

קרא עוד...

אבנר שטראוס

בימים שבו המוסיקאים הישראלים נשאבו אל הרוק'נ'רול האמריקאי, AVNER STRAUSSפנה אבנר שטראוס אל מולידו של הרוק'נ'רול, הלא הוא הבלוז, שעיקרו אילתור. הבלוז עבור אבנר שטראוס הוא הרבה יותר משירה או מוסיקה – הוא דרך חיים שבה הוא דבק כל הזמן.

קרא עוד...

صندلی مدیریتی صندلی اداری میز اداری آموزش زبان انگلیسی مارکت اندروید تور محسن چاوشی مسیح و آرش پروتز سینه پروتز باسن پروتز لب میز تلویزیون ساعت مچی فروشگاه فایل