יואל ולבה

מאות מוסיקאים יצאו מתחת למקל הניצוח של יואל במשך Joel Walbeעשרות שנות הוראה בסמינר לוינסקי למורים וגננות. בתוך כך נסע להשתלם במוסיקה בקונסרבטוריון של וינה ומאוחר יותר נסע שוב לווינה להשתלם כחוקר באקדמיה האוסטרית למדעים ובפקולטה למוזיקולוגיה של אוניברסיטת וינה.

קרא עוד...

מוני אמריליו

בראשית היה מוני אמריליו כנר. אחר-כך עבר לאקורדיון. munyo amarilioהוא למד הלחנת מוסיקה קלסית וקומפוזיציה בסנטיאגו-צ'ילה, עלה לישראל ב- 1952 והוא בן 20. כאן הוא השלים את לימודי המוסיקה בסמינר אורנים אצל המורה אבל ארליך ובאקדמיה למוסיקה בתל-אביב אצל המלחין עדן פרטוש.

קרא עוד...

נחום היימן

כשהיה נחצ'ה בן 12 התגרשו הוריו והוא נשלח Nachum Heimanלחברת הילדים בקיבוץ נען, שם למד אצל המוסיקאים חברי הקיבוץ דוד זהבי ויהודה אורן. "הם היו המורים הרוחניים שלי" הוא אומר "את כל השירים של זהבי למדנו מפיו בזמן אמת".

קרא עוד...

קובי אושרת

אחד הבולטים ביצרני הלהיטים המוסיקליים בישראל Kobi oshratשמאחוריו למעלה מארבעים שנות פעילות מיקצועית. יליד חיפה שכבר מילדותו ניגן ושר והלחין והופיע על בימות שונות.

קרא עוד...

صندلی مدیریتی صندلی اداری میز اداری آموزش زبان انگلیسی مارکت اندروید تور محسن چاوشی مسیح و آرش پروتز سینه پروتز باسن پروتز لب میز تلویزیون ساعت مچی فروشگاه فایل