מועדון קריאה הרצליה

מועדון קריאה הרצליה בהנחיית דפנה עולמי donky2הוא מועדון וירטואלי שמטרתו להכיר לקוראות ולקוראים ספרות מקורית ומתורגמת. מדי חודש יוצע במועדון ספר טוב, וקהל הקוראים יוזמנו לחוות דעתם עליו. גם הקוראים מוזמנים להציע ספר שיענה על הקריטריונים של הספר הטוב. בחירת הספרים אינה מותנית ברשימת רבי המכר אלא ברשימת רבי הערך.


מהו ספר טוב? זהו ספר מעניין ומענג, שמספק פתח מילוט לעולם אחר. ספר טוב משלב עלילה, מסע פנימי וזווית שונה על החיים, ושפתו מתאימה למקום ולתקופה.
ספר טוב מעורר תגובה רגשית, הזדהות עם גיבור הספר או דחייה ממנו או ממעשיו. הדמויות בו מתוארות באופן אמין.
ספר טוב הוא חוויה שמותירה את חותמה גם לאחר שנים. סצנות מתוכו, ותובנות על החיים, מתעוררות בנו באירועים בחיינו האישיים או בעת קריאת ספרים אחרים.
ספר טוב מעיר את הרצון לחפש ספרים נוספים של אותו סופר או סופרת בתקווה לחוויה מעצימה נוספת.

 


דפנה עולמי בוגרת תואר ראשון בספרות עברית dafna-olaiובפילוסופיה עם תעודת הוראה באוניברסיטת תל אביב ולימודי תעודה באוצרות באוניברסיטת חיפה.
הקימה והנחתה את החוג הספרותי "ספר עולמי". משתתפת בכמה מועדוני קריאה ושותפה לפרויקט ההתנדבותי לילדי הגן "ספר לי סיפור", המתקיים בספרייה העירונית ביד התשעה בהרצליה.
אוצרת תערוכות באשכול פיס בהרצליה.
הקימה חוג צילום בהרצליה מטעם "קתדרה" וארגנה תחרויות צילום בין מועדוני הצילום ברחבי הארץ.
דפנה עולמי זוכת יקירת העיר הרצליה לשנת 2016 עבור פועלה ההתנדבותי-חברתי.

 

למבחר המגוון של הספרים שלקחו חלק ב"מועדון הקריאה הרצליה" לחצו כאן

Share
صندلی مدیریتی صندلی اداری میز اداری آموزش زبان انگلیسی مارکت اندروید تور محسن چاوشی مسیح و آرش پروتز سینه پروتز باسن پروتز لب میز تلویزیون ساعت مچی فروشگاه فایل