גיל שוחט - הרוק סטאר של המוזיקה הקלאסית

גיל שוחט הוא מלחין מוערך ופורה במיוחד ("כתבתי 9 סימפוניות, Gil Shohat
יותר מ-100 יצירות קאמריות, 15 אופרות, 6 אורטוריות, 5 קונצ'רטים"), מנצח מכובד ופסנתרן מצליח, וכבר 20 שנה שהוא ממלא אולמות. אבל לפני שבע שנים החליט לצאת להרפתקה חדשה – להלביש את עולם הפופ בטוקסידו הקלאסי.
היום אומרים שהוא הרוק סטאר של המוזיקה הקלאסית והקהל מצביע ברגליים: מעל חצי מיליון כרטיסים בשנה הם ההוכחה הטובה ביותר. אבל מה שלנו נשמע כמו עיבודים חביבים, לקולגות מהעולם הקלאסי זה נשמע כפירה בדבר האמיתי. גיל שוחט: "אומרים שאני פופוליסט, שאני מוכר את זה לעם, שאני לא שומר על הקונכייה הזאת, כמו שאומרים, את מגדל השן של המוזיקה הקלאסית, אבל... אני, לא נעים לי להגיד את זה בטלוויזיה, זה בכלל לא מזיז לי".

עד הולדת ילדיו יונתן ואפריל, אחרי מסע שתועד בערוץ 8 למציאת אם פונדקאית, גיל שוחט עבד בקצב מסחרר: הופעות עם אמנים, הרצאות, אופרות, ניהול תזמורות, וכמובן הקונצרטים – גם קטנים, גם גדולים. כעת הוא מנסה להוריד הילוך, "אבל אני לא רואה את זה כמחיר. אני עשיתי בחירה, אני החלטתי להיות אבא".

אבל גם כשהוא מצמצם פעילות בגלל הילדים, זה עדיין פול טיים ג'וב. במקביל לכל הקונצרטים הוא גם עובד עם השחקנית גילה אלמגור על פרויקט חדש: יצירה מוזיקלית על פי ספרה "הקיץ של אביה". 

הכירו: "הרוק סטאר" של המוסיקה הקלאסית MAKO

הזנת תוכן: 20.1.2016

חזרה לדף הראשי "מה חדש במוזיקה"

Share
صندلی مدیریتی صندلی اداری میز اداری آموزش زبان انگلیسی مارکت اندروید تور محسن چاوشی مسیح و آرش پروتز سینه پروتز باسن پروتز لب میز تلویزیون ساعت مچی فروشگاه فایل