"נכתבת"

מופע השקה חגיגי לרגל צאת האלבום

שכולל לחנים לשירי משוררים של המלחינה, הזמרת והנבלאית עדיה גודלבסקי

המלחינה, הזמרת והנבלאית עדיה גודלבסקי משיקה את אלבום הסולו השני שלה ,שבו היא שרה ומנגנת בנבל לחנים שלה לשירי המשוררים: אורי לוינסון, אלי אליהו, דנה אמיר, דליה רביקוביץ, חיה אסתר, ללי ציפי מיכאלי, מאיה בז'רנו, מרדכי גלדמן, סיגל בן יאיר, ענבל אשל כהנסקי ,ענת זכריה, ענת לוין צבי גורן ורחל חלפי.

לחץ על התמונה להגדלה

prettyphoto

האלבום הוקלט באולפני אשל על ידי רפי אשל, המפיק המוסיקלי הוא עודד זהבי ומעצבי האלבום [הכולל ספרון עם מילות השירים] הם סטודיו דנה ודן.
שירי האלבום הולחנו במהלך 10 השנים האחרונות ,חלקם במיוחד לערבי ואירועי שירה שונים וחלקם נבחרו מתוך הספרים על ידי עדיה.
במופע ההשקה שיתקיים ב27 ליוני בבית היוצר של אקו"ם, עדיה תנגן ותשיר משירי האלבום. כמו כן יתארחו המוזיקאים עידית מינצר שתנגן בקרן יער ואילת לרמן ורונלד בורסן שינגנו בוויולות.

הכניסה למופע, חופשית.

 

לחץ על התמונה להגדלה

צילום: אורי לוינסון

prettyphotoprettyphoto

 

עדיה גודלבסקי, ילידת ירושלים, 1974. התחילה ללמוד לנגן על נבל בגיל 11 בהדרכת עדינה הרעוז , למדה תיאטרון ומשחק בסטודיו של ניסן נתיב ולימודי מוסיקה בבית ספר רימון .את לימודי הקומפוזיציה המשיכה אצל עודד זהבי ואריק שפירא. במהלך 15 שנות הפעילות האמנותית שלה ,עדיה מביימת ומשתתפת במיצגים ויצירות בימתיות שונות,מלחינה להרכבים קאמריים ולתזמורת, לנבל ולנבל וקול. היא מנגנת מוסיקה במנעד רחב של סגנונות מאלתרת ושרה. בנוסף, יוצרת עדיה בשיתופי פעולה עם אמנים מתחומים שונים, כמו אמנים מתחום התיאטרון והמחול,וכן עם אמנים פלסטיים, משוררים ומוזיקאים. הפעילות הרב- תחומית של עדיה מוצגת ומושמעת על במות מגוונות בארץ ובעולם .

אתר הבית של עדיה גודלבסקי

המופע יתקיים ב-27 ליוני, בשעה 21:00 [פתיחת דלתות ב 20:30]
בבית היוצר של אקו"ם, האנגר 22, נמל תל אביב.

 

לחץ על התמונה להגדלה

צילום: שלומית כרמלי

prettyphoto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הזנת תוכן: 16.6.2015

חזרה לדף הראשי "מה חדש במוזיקה"

 

Share
صندلی مدیریتی صندلی اداری میز اداری آموزش زبان انگلیسی مارکت اندروید تور محسن چاوشی مسیح و آرش پروتز سینه پروتز باسن پروتز لب میز تلویزیون ساعت مچی فروشگاه فایل